ÜRÜNLERİMİZ

 
Bilim Teknik Medikal  olarak, değişen dünya şartlarına uyum sağlamak, aynı zamanda yüksek teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz. Bunu gerçekleştirebilmenin en önde gelen yollarından biri de hiç şüphesiz devamlı gelişime açık bir insan kaynakları politikası uygulamaktır.  "Bizi daha ileriye götüren tek şey insan kaynağımızdır" ilkesinden hareketle, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı açısından da kendimizi geleceğe hazırlamaktayız.

"Her yöneticinin aynı zamanda iyi bir insan kaynakları yöneticisi olması gerektiği düşüncesi doğrultusunda insan kaynakları ile ilgili tüm bilgi ve teknikleri yöneticilere de aktarmakta ve onların bu konularda gelişmelerine katkıda bulunmaya çalışmaktayız."

Nitelikli işgücünün çağdaş tekniklerle temini, modern yapılanma sürecinde başarıyla hizmet verecek çalışanlarımızın performanslarının değerlendirilip mesleki gelişim ve eğitimlerinin sağlanması, çok yönlü ve fonksiyonel olarak çalışmalarının temini amacıyla şirket içi rotasyon sisteminin yaygınlaştırılması, kariyer gelişimlerinin planlanması, tatmin ve motivasyonlarının sağlanması şirketimiz açısından önem taşımakta ve insan kaynakları politikamızın temel hedefini oluşturmaktadır. Şayet bizimle çalışmak isterseniz Başvurularınızı "Başvuru Formu" nu eksiksiz doldurarak yapabilirsiniz. Başvurularınız ve verdiğiniz bilgiler tamamı ile gizli tutulacaktır.